Inteligentny dom

Home Systems – inteligentne instalacje | inteligentny dom | smart home

Od ponad 8 lat zajmujemy się wykonywaniem instalacji inteligentnych domów.

Skupiamy najlepszych specjalistów w kraju, którzy są w stanie sprostać nawet najbardziej
wygórowanym oczekiwaniom. Przez te wszystkie lata wykonywaliśmy instalacje inteligentnego domu w całej Polsce, jak i poza jej granicami.

Wykonaliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań oraz niejeden projekt inteligentnego domu dla klientów indywidualnych, korporacyjnych, instytucjonalnych, medycznych oraz rządowych. Inteligentny dom czy inteligentne mieszkanie nie ma dla nas tajemnic. Automatyka do domu to nasza pasja.

Systemy inteligentnego domu, które polecamy

KNX Crestron LOXONE
Inteligentny dom | smart home
Standard KONNEX / KNX :

Automatyka do domu oparta o instalacje elektryczną nowej generacji. Umożliwia wspólną komunikację pomiędzy wszystkimi urządzeniami zasilanymi z jednej sieci elektrycznej w budynku. KNX umożliwia zdalny dostęp i wgląd w instalacje inteligentnego domu. Zapewnia dowolność w rozwijaniu funkcjonalności typu automatyka domowa przez dowolnych producentów z całego świata. Jest wspólnym językiem komunikacji dla wszystkich instalacji domowych oraz przedmiotów o standardzie IoT (Internet rzeczy). Może łączyć instalacje elektryczne, teletechniczne, HVAC, alarmowe, nagłośnienia, monitoring, zabezpieczenia budynkowe, opomiarowanie i wszystkie inne działające w budynku. Jednocześnie zapewnia energooszczędność, multimedialność i ogromną funkcjonalność, jaką powinny cechować się inteligentne domy.

Inteligentny dom | smart home
Standard Crestron.

Automatyka domowa oparta na amerykańskim systemie sterowania. System inteligentnego domu pozwalający sterować wszystkim za naciśnięciem jednego guzika. Integrujący wiele systemów m.in. systemy A/V, oświetlenia, rolet, ogrzewania, IT, SSWiN, BMS oraz HVAC. System zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Producent oferuje całą gamę urządzeń współpracujących ze sobą i tworzących spójny system umożliwiający monitorowanie, zarządzanie wszystkiego z jednej platformy. Systemy inteligentne oparte na tym standardzie wykorzystywane są np. przez armię USA montowaną na łodziach podwodnych, a także w białym domu.

Inteligentny dom | smart home
Standard LOXONE

Inteligentne sterowanie domem oparte o system austiackiej produkcji. Loxone Electronics GmbH w Kollerschlag jest siedzibą Grupy Loxone. Założone w 2009 roku przedsiębiorstwo Loxone na trwałe zrewolucjonizowało branżę automatyki domowej i budynkowej Firma projektuje i produkuje sensory, aktory i jednostki centralne oraz rozwija software i rozbudowuje swoje systemy inteligentne. Dzisiaj Grupa Loxone zatrudnia ponad 1000 osób i jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w świecie inteligentnych domów.

Czym może sterować inteligentny dom? 

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wykonawstwem instalacji inteligentnych domów w całej Polsce.

Inteligentne domy działają w oparciu o zaawansowane technologicznie systemy. Poprawny projekt inteligentnego domu oraz jego wdrożenie wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Dlatego decyzję o inwestycji w inteligentne domy najlepiej podjąć już na etapie budowy, aby odpowiednio przygotować instalacje, tak by w pełni przystosować dom do planowanych rozwiązań. Jednocześnie, odpowiednio wykonana instalacja umożliwi rozbudowę i modyfikację funkcjonalności systemu w przyszłości.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jakie korzyści daje inteligentny dom?